Kalendář Octavia Cupu 2019 nabídne šest závodů.

635688

 

OCTAVIA CUP ZVEŘEJŇUJE KALENDÁŘ PRO SEZONU 2019 A PŘEJE VŠEM SVÝM FANOUŠKŮM BOHATÉHO JEŽÍŠKA, POHODOVÉ SVÁTKY A VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU

Promotér okruhového seriálu Octavia Cup zveřejnil kalendář pro rok 2019. Jak již bylo dříve avizováno, sestává ze 6 závodních víkendů v 5 destinacích. Mezi jednotlivými podniky budou delší přestávky, aby týmy měly dostatek času na přípravu techniky v průběhu sezony.

Začíná se tedy už koncem dubna na Masarykově okruhu v Brně, kde pohárové Octavie vytvoří kulisu rakouskému Histo Cupu. Následuje květnový víkend v Mostě, kde se Octavia Cup ukáže ve společnosti prestižního seriálu ADAC GT Masters. V červnu jezdci zavítají na maďarský Hungaroring a o prvním červencovém víkendu na slovenský Slovakiaring.

V obou případech budou sdílet zázemí s účastníky evropského šampionátu tahačů. Začátkem srpna zamíří Octavia Cup do východoněmeckého Oscherslebenu, tamní Motorsport Arena bude hostit ADAC Racing Weekend. Finále pohárového seriálu obstará na přelomu srpna a září Czech Truck Prix v Mostě.

Na závěr se sluší poděkovat účastníkům, partnerům i fanouškům za přízeň a popřát jim jen to dobré v osobním životě i sportovní kariéře. Na shledanou v roce 2019!

 

 

Kalendář Octavia Cupu 2019

Automotodrom Brno (CZ) 27.-28.4.

Autodrom Most (CZ) 17.-19.5.

Hungaroring (H) 21.-23.6.

Slovakiaring (SK) 5.-7.7.

Motorsport Arena Oschersleben (D) 2.-4.8.

Autodrom Most (CZ) 30.8.-1.9.

 

TZ OCCup

Foto: OCCup/Petr Frýba