Nové barvy Monster Energy Yamaha MotoGP

MEYMm Rossi Vinales 07

 

Valentino Rossi a Maverick Vinales představili nové zbarvení Yamahy YZR - M1 pro rok 2019. Představení týmu proběhlo v Jakartě.

 

MEYMm Rossi Vinales 14

 

Valentino Rossi 46

„Týmová prezentace je pokaždé akce, která mně těší. Je to poprvé, kdy můžeme předvést celou naši výbavu pro novou sezonu, a co je nejdůležitější, tato událost signalizuje, že začátek je blízko Měl jsem během posledních měsíců čas na odpočinek a trénink, ale stejně jako fanoušci jsem se těšil na začátek nové sezony. Nadcházející test v Sepangu je hodně důležitý, protože je to první příležitost, aby se tým potkal a vyzkoušel všechno, na čem Yamaha v zimě pracovala. Náš výkon se na konci uplynulé sezony zlepšil, ale chceme a potřebujeme, udělat další kroky, takže musíme začít s prací. Jsem rád, že Monster Energy letos vstupuje do našeho týmu v nové roli. Je sponzorem mým a Yamahy už dlouho, takže se dobře známe a sdílíme stejnou vášeň pro závodění a to je důležité. Upřímně se těším na novou sezónu a ježdění, chci se vrátit na M1. Cítím se jako vždycky dobře a odhodlaně, v této oblasti se nic nezměnilo a věřím, že se tvrdou prací můžeme oproti loňskému roku zlepšit a vrátit se na vrchol.“ 

 

MEYMm Rossi Vinales 01

 

MEYMm AX16420

 

Maverick Viñales 12 „Jsme tady v Jakartě, abychom zahájili novou sezonu. Letošní týmová prezentace byla hodněi zvláštní, protože v porovnání s loňským rokem došlo k hodně změnám. Nejpozoruhodnější jsou samozřejmě nové týmové barvy a barva motocyklu. Jak jsem to uviděl, byl jsem nadšený, že začíná nová sezóna. Bude to úplně nový start pro nás všechny, s novým hlavním sponzorem, novými týmovými barvami a pro mě s novým startovním číslem. Všechno proběhlo výborně, takže teď už se musíme jenom připravit na předsezónní testy. Zimní měsíce byly dobrou příležitostí se připravit na sezonu 2019. Měl jsem čas na odpočinek a přemýšlení, ale část dovolené jsem věnoval tréninku, takže jsem připraven opět nasednout na M1. V loňské sezoně jsme skončili silnější, než jsme začali, a proto bude důležité zachovat tuto dynamiku, až se postavíme na start prvního závodu v dubnu v Kataru. Naše první šance vidět, jak si stojíme, bude během několika dnů při testu v Sepangu. Těším se na to, protože mám pro tento rok velká očekávání. Moje motivace se nezměnila a plánuji, že v této sezoně vyrazím "Beast Mode On""

 

MEYMm Rossi Vinales 10

MEYMm Rossi Vinales 05

MEYMm Rossi Vinales 12

 

JM

Foto: Monster Energy Yamaha MotoGP